Tel: 690-998-102, 690-998-101
Email: biuro@offarchitekci.com.pl

OFF Architekci to zespół architektów z doświadczeniem w polskich i zagranicznych biurach projektowych, którego głównym polem działania jest projektowanie architektoniczne oraz projektowanie wnętrz.

Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów mieszkalnych i budynków usługowych. Nasze doświadczenie projektowe obejmuje takie obiekty jak domy jednorodzinne, budynki mieszkalne wielorodzinne, budynki biurowe, żłobki i przdszkola, hale oraz inne. Ważna jest dla nas funkcja budynku, to ona jest podstawą do kształtowania obiektu. Równie dużą uwagę przywiązujemy do formy i estetyki budynku – chcemy aby nasze realizacje były wyraziste a jednocześnie poparte ich kontekstem urbanistycznym.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę projektową opartą o autorskie pomysły, indywidualne rozwiązania oraz dbałość o procedury administracyjne. Najważniejsze jest dla nas zawsze zadowolenie przyszłego użytkownika budynku, dlatego naszym klientom gwarantujemy pełne zaangażowanie, indywidualne podejście do projektu, oryginalne rozwiązania i dbałość o najdrobniejsze detale. Oferujemy także doradztwo na każdym etapie projektu. Klientom którym nieobojętny jest los naszej planety oferujemy projekty oparte o zasady zrównoważonego rozwoju, projektowanie ekologiczne i pasywne.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi projektami i skorzystania z usług naszej pracowni.